Alates 30€ tasuta tarne!

Janne blogi – Kehamaski arvustus

Pean kohe alguses ära mainima, et koos kehamaskiga sain Aestist ka väikese soovituse kasutada kehamaski külmetusnähtude korral vanni- või jalavannivees ennetamaks haigestumist. Ja just sel viisil mina ja meie 4-aastane tütar turba kehamaski esimest korda üheskoos kasutasimegi.

 

Nimelt toimus juulikuus Pirita kloostri varemetes Terminaatori kontsert ning suurte austajatena otsustasime koos ema ja õega kontserdile minna. Samal päeval sai meie vanem tütar 4-aastaseks ning kinkisime ka temale kui väikesele muusikasõbrale võimaluse kontserdile kaasa tulla ja emmega kvaliteetaega veeta. Aga mina, rumalukene, unustasin ära, et meil on ju ikkagi tegemist Eesti suvega ning lisaks meeletule tuulele läks õhtul väga-väga jahedaks. Isegi sügisjopest ja fliisist jäi väheks. Kontserdi lõpuks oli mu nina täitsa vesine, kuid veelgi enam olin mures tütre tervise pärast.

 

Koju jõudes meenus mulle kohe Aesti soovitus ja nii me siis pool üks öösel kahekesi turbavannis mõnulesime. Lisaks sellele, et meist kumbki haigeks ei jäänud, oli turbavannil ka ergutav mõju just nagu turbamaski tootekirjelduses lubatud. Mul oli pärast tükk tegemist, et energiast pakatav tütar magama saada.

 

Järgmisel korral kasutasin kehamaski ikka nii nagu ette nähtud ning proovisin maski ära ühel jahedamal sügisõhtul, saunas. Järgisin kodulehel olnud õpetust – katsin lava kilega, soojendasin sauna 40 kraadini ja kandsin maski peale. Üsna ruttu hakkas jahe ning tõstsin sauna temperatuuri isegi peaaegu 60 kraadini, mille juures oli hea mõnus olla. Paraku enne soovitusliku toimeaja täitumist tundsin, et õhema maskikihiga kohad hakkasid kuivama. Näomaski kogemuse põhjal teadsin, et kuivamine muudab maski mahapesemise keerulisemaks, mistõttu päris 20 minutit ma laval lõõgastuda ei saanudki. Aga, eks järgmine kord olen targem ning kannan maski pigem väiksemale pinnale, aga paksemalt ja hoian sauna temperatuuri soovitusliku 50 kraadi juures.

 

Kuna erinevate Aesti toodete proovimise tulemusena olen juba toodete headusest teadlik, siis maski toime eriliseks üllatuseks ei olnud. Nahk oli mõnusalt pehme ja niisutatud, ei mingit saunajärgset kreemitamist. Kui aus olla, siis ma tegelikult ei mäletagi, millal ma üldse viimati keha kreemitasin. Dušigeeli ja kehamaski kasutamisega on nahk muutunud pehmemaks ja elastsemaks, enam ei ole üldse sellist kuiva naha tunnet. Nii mõnus 😊

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.