Alates 30€ tasuta tarne!

Sügavpuhastav Turba Näomask

19,95

150ml
l hind 109,94€
Tootekategooriad: , ,

Uuenenud koostisega orgaaniline Aesti näomask on valmistatud haruldasest Eesti turbast, mis on leitav ainult Põhja-Euroopas. Uuenenud koostisega turba näomaskis on turvas veelgi paremini filtreeritud, et turba kõige paremad omadused välja tuua.  Puhtal filtreeritud turbal on Sinu nahale sügavalt puhastav, raviv ja noorendav toime. Toode on tõhusa vananemisvastase toimega, siludes kortsukesi ja aktiveerides naha vereringet. Turba näomask on ka efektiivne akne ravis, puhastades näonahka jääkainetest ja parandades mikrohaavu. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Tulemuseks on siidiselt pehme ja tervisest pakatav näonahk.

See toode ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid, parabeene, mineraalõlisid, silikone, sulfaate, propüleenglükooli, ftalaate, allergeene ega kantserogeene

KLIENDI ÜLEVAADE

KKK

KUI TIHTI PEAKSIN NÄOMASKI KASUTAMA PARIMA TULEMUSE SAAVUTAMISEKS?
Soovitame näomaski kasutada 1-3 korda nädalas.
MU NAHK HAKKAS PEALE NÄOMASKI KASUTAMIST PUNETAMA, KAS SEE ON NORMAALNE?
Tegu on täiesti normaalse ja positiivse nähtusega. Bioaktiivne näomask stimuleerib vereringet ja uuendab rakke. Just stimuleerinud vereringe ongi see mis punetust tekitab. Punetus kaob Teie näolt mõnekümne minutiga
MUL ON VÄGA AKNELE KALDUV NAHK. KAS TURBAMASKI TOHID KASUTADA KA AKNELISEL NAHAL?
Turbamask on suurepärane valik aknelisele nahale. Turvas puhastab nahka sügavuti, ühtlaselt seda niisutades. Ühtlasi aktiveerib turvas vereringe, aidates nahal terveneda. Oleme oma klientidelt saanud palju positiivset tagasidet.
Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.