Alates 30€ tasuta tarne!

Teadus

Aesti turba ilutooted on valmistatud 100% puhtast, orgaanilisest ja rikkaliku koostisega turbast.

TOOTEARENDUS

Parimate toodete väljatöötamiseks teeme pidevalt koostööd Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega. Teadurid on viinud läbi mitmeid labaratoorseid uuringuid, leidmaks parima koostisega turvast, mis oleks iluhoolduseks parima ja efektiivseima koostisega. Saavutamaks kõrgeimat kvaliteeti turba koostises võtsime ette pika arendusprotsessi, arendamaks välja tehnoloogia, mis lubaks Eesti turvast filtreerida.

TOOTMINE

Aesti turba ilutooted valmivad akrediteeritud laboris, on laboratoorselt testitud ja Terviseameti poolt heaks kiidetud garanteerides sellega alati toodete kõrgeima kvaliteedi. Kõike tootmisesse saabuvate toorainete kvaliteeti hinnatakse labaratoorselt, et pakkuda kõrgeimat kvaliteeti. Aesti ilutooted tootearendus ja tootmine toimub Eestis.

SERTIFIKAADID

2014. aastal väljastati Aesti filtreeritud Eesti terviseturbale Euroopa Liidu kosmeetika ohutusnõude tunnustatuim dokument, mis tõestab turba kasulikkust inimese nahale.

VÄÄRTUSED

Meie missiooniks Aestis on valmistada Eesti turbast ilutooteid, mis on looduslikult puhtad ja kasulikud nii nagu üks raba oma olemuselt ise on.

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.