Alates 30€ tasuta tarne!

ANDMETE TÖÖTLEMINE JA OTSETURUNDUS ( GDPR)

ANDMETE TÖÖTLEMINE JA OTSETURUNDUS

 

Müüja andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

 

Lepingu tingimustega nõustudes annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Müüjale enda isikuandmete töötlemiseks.

 

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

 

Müüja kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili

aadress) tellimuse töötlemiseks, ostjale saatmiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

 

Müüja säilitab Kliendi arveldusarve numbri Kliendile maksete tagastamiseks.

 

Müüja veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldaks veebipoe teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

 

 

Müüja edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada

kaupa.

 

Müüja töötleb isikuandmeid Kliendiga sõlmitud lepingu alusel ja nõusolekul. Kliendil on õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-kirja teel info@aesti.ee.

 

Kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed ära, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

 

Kliendikonto sulgemiseks ja isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-kirja teel info@aesti.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

Müüja saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui

Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada

oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

 

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes

sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

 

 

Isikuandmete kaitse

 

 

Müüja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid Kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs Kliendi isikuandmete töötlemiseks ja muutmiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

Isikuandmeid hoitakse veebimajutus.ee serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriikide või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.

 

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

 

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

 

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab kauba kohaletoimetamiseks vajalikud isikuandmed kliendi poolt valitud teenusepakkujale. Volitatud töötlejateks on Eesti Post AS, Itella Estonia OÜ ja DHL Estonia AS.

 

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab isikuandmetega tutvuda klienditoe vahendusel.

 

 

Küpsised

 

Müüja kasutab oma veebilehel informatsiooni kogumiseks küpsiste tehnoloogiat. Veebilehte kasutades nõustub Klient sellega, et Müüja kasutab küpsiseid.

 

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.