Alates 30€ tasuta tarne!

Kohaletoimetamine

Veebipoest ostetud kaup toimetatakse kohale Eesti piires.

 

Kauba saatmiskulud kannab Klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

 

Klient valib endale sobiva kohaletoimetamise viisi enne maksmist.

 

Müüja postitab ise kauba kliendi poolt valitud viisil soovitud asukohta.

 

Kaup pannakse teele pärast Kliendi tellimuse saabumist tööpäevadel kuni kella 14:00ni. Nädalavahetus tellitud kaup pannakse teele järgmisel  tööpäeval.

 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Kliendi määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

 

Veebipoest tellitud kaup toimetatakse kohale Omniva pakiautomaadi, Smartposti pakiautomaadi või DHL pakiautomaadi kaudu.

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.