Alates 30€ tasuta tarne!

Kuidas tellida?

Valige toode, mida soovite osta. Kui soovite toodet lisada ostukorvi, vajutage lingile “Lisa ostukorvi”. Oma ostukorvi sisu saate vaadata vajutades ostukorvi ikoonile e-poe üleval paremas nurgas.

 

Kui soovite kasutada sooduskoodi, siis saate seda ostukorvis kasutada kirjutades sooduskoodi vastavasse kasti ja vajutades nupule “Kasuta sooduskoodi”.

 

Kontrollige, et kõik soovitud tooted oleksid ostukorvi nimekirjas.

 

Täitke kontaktivormil kõik punase tärniga tähistatud lahtrid. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

 

Enne tellimuse esitamist on kohustuslik märkida ära, et olete lugenud ja nõustute meiepoolsete müügi- ja privaatsustingimustega.

 

Transpordimeetod saate valida ostu vormistamise lehel.

 

Valige rippmenüüst Teile sobiv kohaletoimetamise viis ning maksemeetod.

 

Vajutades lingile “Esita tellimus” suunatakse Teid enda poolt valitud pangalingi teel maksekeskkonda, kus saate tellimuse eest tasuda. Kui olete makse internetipangas sooritanud, siis vajutage kindlasti lingile “Tagasi kaupmehe juurde”. Nii saame kiirelt teada, et olete makse sooritanud.

 

Kui oleme Teie tellimuse kätte saanud, siis saadame Teile kinnituse selle kohta e-posti aadressile. Kui tekib vajadus täpsustada tellimust, siis võetakse Teiega ühendust e-posti või telefoni teel.

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul teate saatmisest.

 

 

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.