Tasuta tarne alates 30€

Sõpradeklubi

Head sõbrad panevad Sind tundma end imelise ja erilisena. Tahame hellitada ja tunnustada oma sõpru. Just sellepärast oleme loonud oma
enda sõpradeklubi. Saa oma ostudega kaasa üllatusi, sooduskoode, kutseid eriüritustele ja suurepäraseid ilunippe professionaalidelt.
Saame sõpradeks!

Liitu sõpradeklubiga!

Nii oled kursis parimate pakkumiste ja kõige uuemate toodetega. Muidugi hellitame oma sõpru alati parimate hindadega!

OMA SÕPRADELE PAKUME

Ainult sõpradele mõeldud ilunipid

Soodustus -15% igalt tootelt

Alates 30€ tasuta tarne

Ostuga kaasa kingitus

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.