Alates 30€ tasuta tarne!

Ütleme ei

Sa oled heades kätes! Oma toodete koostisosade osas me allahindlusi ei tee. Tooraine peab olema parima kvaliteediga ja pärinema puhtast loodusest. On nii palju suurepäraseid alterantiive, mis on looduslikud ja tõestatud toimega.

Meile on oluline

Puhas loodus

Meie toodete tooraine on pärit rabast – ürgsest ja puutumata kohast. Kohast, kus loodus on puhas ja puutumata. Iga toote pakendamisega tekib teatav jalajälg. Tootmises kasutame ära kõik tootmisjäägid. Oleme minimaliseerinud oma pakendid, kuid otsime aktiivselt paremaid lahendusi, et oma jalajälge vähendada. Tulevikus soovime plastikust täielikult loobuda ja liikuda edasi mõnele heale alternatiivile. Seniks paneme kõikidele oma armastele klientidele südamele, et nad prügi sorteeriksid ja viiksid Aesti kasutatud pakendid vastavatesse konteineritesse. Täname Sind!

Parima kvaliteediga ja puhas tooraine

Oleme veendumusel, et ilu ei tähenda keemiat. Tänapäeval on palju suurepäraseid alternatiive, mida saad ilutööstuses kasutada. Enne iga uue tooraine kasutusele võtmist, uurime ja testime toorainet põhjalikult. Lisaks on meile oluline tooraine päritolu, ning kes ja kuidas on seda käidelnud.  Soovime oma klientidele pakkuda alati parimat, seega oleme välistanud täielikult kahtlase väärtuse, koostise ja päritoluga toorained. Ilu peab olema ohutu ja nauditav kõigile.

Õnnelikud loomad

Oleme kasvanud loomade keskel üles, imetlenud neid vabas looduses. Armastame loomi! Seisame igati selle eest, et loomi koheldaks hästi. Aestis teeme kõik selle jaoks, et loomad oleksid õnnelikud ja saaksid elada täisväärtuslikku elu. Oma toodetes ei kasuta me loomseid koostisosi ja oma tooteid me ei testi loomadel.

ÜTLEME EI!

Sulfaadid

Sulfaadid. (SLS)

SLS on nahka ärritav ja kahjulik juba 0,5% juures. Tihti leiab lettidelt šampoone, mille SLS-I sisaldus on lausa 40%. Tihti saab sellest alguse juuste väljalangemine ja nahaprobleemid. Meie ütleme SLS-ile EI!

alumiinium

Alumiinium

Alumiiniumi kehasse imendumisel, kannab vereringe selle neerudesse, kus aluminium kiiresti lagundatakse. Loomkatsete käigus, kus uuriti suurte alumiiniumidooside kokkupuute mõju, avastati luustiku hälbeid ja närvisüsteemi probleeme. Sellest tulenevalt seostatakse alumiiniumit mäluga seonduvate haigustega näiteks Alzhaimeri tõvega. Alumiinium ja teised raskmetallid kehas takistavad raua imendumist ja võivad põhjustada vähki. Meie ütleme alumiiniumile EI!

Mineral Oil ehk Petrolem Oil/ Petroleum/ Petrolatum/ Paraffinium

Mineral Oil ehk Petrolem Oil/ Petroleum/

Tegu on naftaga. Mineral Oil ei sisalda mitte midagi head, selles puuduvad mineraalained, vitamiinid ja aminohapped. Mineral Oil tekitab nahale peale kile taolise kihi, mis ei lase headel koostisosadel nahka imenduda. Lisaks kõigele aitab see kaasa kortsude tekkele. Meie ütleme EI!

Silikoon ehk dimethicone ja PEG

Silikoon ehk dimethicone ja PEG

Lisades silikoni juustele või nahale, siis silendame sellega nahka ja juukseid ja täidame kõik ebatasasused. See tekitab aga nahale ja juustele kihi, mis ei lase läbi hapniku ega muid vajalikke aineid. Tihti lisatakse silikooni juuksehooldustoodetes, et saavutada juuste parem kammitavus. Silikoon ladestub aga peanahale ja juuksepooridesse, takistades nii hapniku jõudmist juuksejuure juurde. Meie ütleme EI!

Parabeenid

Parabeenid

Võib leida ka nimetuste alt nagu Etylen, Metylene, Propylene, Putylene parabens. Parabeene lisatakse toodetesse, et tooted säiliksid paremini. Parabeenide kehasse jõudmise korral peab keha neid naissuguhormoonideks. Parabeene seostatakse palju munasarjavähi, eesnäärmevähi, rinnavähi ja paljude muude vähkkasvajatega.

Formaldehüüdi vabastavad säilitusained

Formaldehüüdi vabastavad säilitusained

Formaldehüüde on paljudes juuksetoodetes. See aine on teadaolev kantserogeen, kuid seda on siiski lubatud kasutada ilutoodetes. Formaldehüüdi pole mitte ainult seostatud vähida, vaid see võib sissehingamisel põhistada toksilisust ja astmat. Meie ütleme formaldehüüdi vabastavatele säilitusainetele EI!
Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.