Alates 30€ tasuta tarne!

Aesti UUS 3in1 meestele: Anne&Stiil Ilulemmik 2024 võitja!

Nii hea, et seda tahaks iga naine, kuid mõeldud siiski meestele! Meeste UUS parim sõber Aestilt

On suur rõõm teatada, et Aesti 3 in 1 – šampoon, palsam ja dušikreem on võitnud Anne&Stiil Ilulemmiku auhinna 2024 aastal Meeste lemmikud kategoorias.

 

Üks toode, kolm funktsiooni

Üks pudel, mis hoolitseb kõige eest – juuksed, nägu, keha. Pole vaja enam eraldi šampooni, palsamit ja dušigeeli –kõik on ühes tootes koos. See säästab nii aega kui ka ruumi vannitoas, mis on, kiire elutempoga meestele, väga oluline.

Meie 3 in 1 meestele – šampoon, palsam ja dušikreem on just see, mida iga mees vajab, et oma päeva alustada tõeliselt edukalt, ilma et peaks vannitoas veetma rohkem aega kui hädapärast vajalik

 

Mille poolest see 3 in 1 nii eriline on? 

Aesti 3 in 1 sisaldab Eesti rabades leiduvat terapeutilist rabaturvast, mis on tuntud oma looduslike sügavpuhastavate, toitvate ja tervendavata omaduste poolest.

Oliiviõliga rikastatud looduslik koostis tagab, et toode mitte ainult ei puhasta ja niisuta, vaid ka kaitseb ja toidab nahka ja juukseid, jättes need loomulikult puhtaks, siidiselt pehmeks ja säravaks

Lisaks on toode vaba sulfaatidest, parabeenidest ja kahjulikest kemikaalidest, muutes selle ohutuks igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.

Nii et, mehed, haarake see pudel ja muutke oma hommikurutiin ülilihtsaks. Ja daamid, te teate nüüd, mida kinkida meestele, kes arvavad, et nad on juba kõike näinud.

Anne&Stiil ilulemmik 2024 “Parim meestetoode”

Anne & Stiili Ilulemmik on märgis, mis juhatab iluhuvilisi läbi toodete lõputu mere, aidates teha teadlikke ja kindlaid valikuid. Ilulemmiku tiitel antakse ainult nendele toodetele, mis on läbinud põhjaliku testimise ja on žürii poolt kõrgelt hinnatud.

Vaata lisaks:

Anne&Stiil ILULEMMIK 2024 “Meeste lemmikud”.

Tänusõnad

Soovime tänada kõiki meie kliente ja toetajaid, kes on meie tooteid usaldanud ja austanud Eestimaa puhast loodust ja sellest saadud rabaturvast

Võidutoodet vaata SIIT!

Tere tulemast lihtsusesse, kus vähem on tõesti rohkem

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.