Alates 30€ tasuta tarne!

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! 

Mõnus kinkekomplekt

Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav Turbapalsam

Hea kingitus lähedasele, kes ihaldab omale pikki juukseid või on hädas juuksekasvuga. Turba ja biotiini mõju juuksekasvule on pikalt uuritud ja uuringud on andnud väga häid tulemusi. Lisaks oleme klientidelt endilt saanud suurepärast tagasisidet toodete kohta! 

Turvas puhastab ja toidab juuksejuuri sügavuti, kaitstes neid väliste keskkonna mõjude eest. Šampoonis sisalduv biotiin pidurdab juuste murdumist ja väljalangemist, kiirendades juuste kasvu, toites peanahka ja juuksejuuri. Toitev ja niisutav palsam muudab Sinu juuksed pehmeks, tugevaks ning kergesti kammitavaks.

Kombineeri kingitus ise

Sügavpuhastav Turbapalsam Argaaniaõliga + Niisutav Turbapalsam Oliiviõliga 

Me kõik teame ilmselt mõnda lähedast, kes peseb juukseid iga päev ja kelle juuksed lähevad väga kiiresti rasuseks. Sügavpuhastav Turbašampooni komplekt lahendab need mured. 
Sügavpuhastav turbašampoon puhastab peanahka ja juuksejuuri sügavuti. Lisaks aitab šampoon normaliseerida peanaha rasu tootmist. Šampoonis peituv argaaniaõli aitab ennetada juukseotste murdumist. Niisutav turbapalsam muudab juuksed veelgi pehmemaks ja mõnusasti kammitavaks. 

Turba Näomask

Oma mitmete suurepäraste omaduste poolest on turbamask meie paljude klientide suur lemmik! Tootel on häid omadusi nii aknelise kalduvale nahale, kui ka vananevale nahale.  Näomask aktiveerib vereringet,  soodustades naha uuendamist. Niisutab ja aitab naha niiskustaset hoida, täites naha vajalike toitainetega. Lisaks on tootel sügavpuhastav toime. 


Toode on võitnud ka Anne&Stiili ILULEMMIKU auhinna! 

Sügavniisutav Turba Dušikreem Argaania- ja Oliiviõliga

Dušikreem on eriti mõnus kingitus lähedasele, kes vaevleb kuiva ja sügeleva nahaga. Dušikreemis on viidud kokku kreemi ja dušigeeli parimad omadused. Peale dušikreemiga pesemist ei ole vaja enam eraldi keha kreemitada – nahk on juba mõnusalt niisutatud. 

 

Toode on võitnud mitmeid korda Anne&Stiili ILULEMMIKU auhinna!

MEESTELE! Juuksekasvu Kiirendav Turbašampoon Biotiiniga

Meestele võib kingituse tegemine olla tihti üsna keeruline. Tihti on aga meestel probleemiks varajane juuste väljalangemine. Meeste juuksekasvu turbašampoon saab siin abiks olla. Turbas puhastab ja toidab juuksejuuri sügavuti, soodustades juuksekasvu. Tootes peituv biotiin pidurdab juuste väljalangemist ja kiirendab juuste kasv. 

Selle kingituse tulemused toovad iga probleemiga silmitsi seisva mehe näole naeratuse! 

Turba Kehamask

Me kõik teame kedagi, kellel on alati külm! Või kedagi kellel on lihaspinged või valukolded kehas. Turbamask on suurepärane kingitus just sellisele inimesele. Turbamask maandab pingeid, lõõgastab lihaseid ja aitab leevendada valukoldeid kehas. Turbas on vereringet aktiveeriv, seega tekib kehasse ka väga mõnus soe tunne. Peale turbamaski kogemist on garanteeritud hea meeleolu ja mõnusalt lõõgastunud keha! 

Muide, kas teadsid, et turvas on paljude naiste salarelv just tselluliidiga võitlemiseks? 

Kingi meeldejäävaid elamusi!

Lõõgastav turbavann Wagenküll Lossispsaas

Valgamaal asuv Taagepera lossikompleks on unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub juugendistiilis loss, a’ la carte restoran, luksuslik lossispa, 1930ndate stiilis hotell, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalused. Wagenküll on kiirustamata puhkuse mõtteviis. 

 

Wagenküll Lossispa suurepärast lõõgastavate hoolistuste seas on ka organismi sügavuti soojendav, keha tervendav ja hingele kergust pakkuv Turbavann. Turbas sisaldab magneesium ja mineraalid aitavad leevendada lihaspingeid ja krampe. Lisaks aitab turvas reguleerida hormoone ja aju aktiivsuse taset. Tänu nendele omadustele mõjub turvas kesknärvisüsteemile rahustavalt ja aitab alandada stressi hormooni. Turbavanni saab nautida nii üksi kui ka mitmekesi. See on kogemus, mille sarnast teist ei ole ja millest on oht sõltuvusse jääda!

Salendav Turba-Mudamähis Georg Otsa Spaas

Saaremaal, Kuressaare piiskopilinnuse läheduses asub Georg Otsa Spa. Tegu on puhkajate tõelise meelispaigaga, mis on ümbritsetud kauni loodusega. 

 

GO Spa pakub ühe kehahoolitsusena ka Salendavat Turba-Mudamähist. Protseduur on enneolematult tõhus kehamürkide väljutamiseks ning salendamiseks. Turbas sisalduvad humiinhapped ja mineraalid aitavad jääkaineid väljutada ka naha alumistest kihtides. Mähise ajal toimub ka põhjalik jalamassaaž, mille läbi mõjutatakse teadlikult organismis erinevaid piirkondi ja organeid. Hoolitsuse toime kokku on salendav, jääke väljutav, positiivset energiat andev. Lisaks on turvas lõõgastav ja garanteerib parima une järgnevaks ööks!

 

Maailma ainus turbasaun Lammasmäel

Lääne-Virumaal asuv Lammasmäe puhkekeskus pakub ainulaadset võimalust, nautida maailma esimest turbaplokkidest ehitatud turbasauna. Saun ujub Kunda jõel ning seda on võimalik Lammasmäe puhkekeskuse piirides jõel liigutada. Sauna pääsemiseks tuleb kõndida mööda turbaplaatidega kaetud pontoone, mis omajagu kõiguvad ja tekitavad soos kõndimise tunde.

 

Turbasaunas on võimalik nautida ehtsat loodusega kontakti. Istumise alla pannakse turbaplaadid. Saunas on võimalik osa saada mitmetest turbaprotseduuridest: maskidest, kehamähistest, isegi pesemiseks saab kasutada turbašampooni.

 

Turbaprosetuuride ajaks köetakse saun 60 kraadi juurde, sel temperatuuril toimib turvas kõige paremini. Niiskunud sauna seinad ja lagi annavad lõõgastava turba aroomi tervesse sauna. Ka turbast pressitud istumisalusestki saab saunas turbaravi osa. Tegu on tõeliselt elamusega kõikidele meeltele!

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.