Alates 30€ tasuta tarne!

Salendav turba-mudamähis 75min koos saunade ja basseinide kasutamisega

48,00

5 laos

Categories ,

Elamuse kasutamiseks palun võtke ühendust Georg Otsa Spaaga, telefonil +372 45 50 003 või spa@gospa.ee
Broneerimiseks kasutage tellimusenumbrit, mis saadetakse teile peale edukat ostusooritamist.

Saaremaal, Kuressaare piiskopilinnuse läheduses asub Georg Otsa Spa. Tegu on puhkajate tõelise meelispaigaga, mis on ümbritsetud kauni loodusega.

GO Spa pakub ühe kehahoolitsusena ka Salendavat Turba-Mudamähist. Protseduur on enneolematult tõhus kehamürkide väljutamiseks ning salendamiseks. Turbas sisalduvad humiinhapped ja mineraalid aitavad jääkaineid väljutada ka naha alumistest kihtides. Mähise ajal toimub ka põhjalik jalamassaaž, mille läbi mõjutatakse teadlikult organismis erinevaid piirkondi ja organeid. Hoolitsuse toime kokku on salendav, jääke väljutav, positiivset energiat andev. Lisaks on turvas lõõgastav ja garanteerib parima une järgnevaks ööks!

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.