Alates 30€ tasuta tarne!

Sügavniisutav Turba Dušikreem Oliiviõliga

11,99

250ml
1l hind 59.96€
Tootekood: 4744132010082 Tootekategooriad: , ,

Aesti looduslik turba dušikreem on kooslus kahest erakordsest looduslikust komponendist. Eesti filtreeritud rabaturvas on Sinu kehale sügavpuhastava ja värskendava toimega. Oliiviõli niisutab nahka rikkalikult ja annab kehale terve ning särava välimuse. Tulemuseks puhas, pehme ja sametiliselt siidine nahk looduslikul viisil.

Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele
Ärritusvaba, sobib kasutamiseks ka kõige tundlikumal nahal
Koosneb vaid looduslikest komponentidest
Ei sisalda sulfaate, parabeene, värv- ega säilitusaineid
Ei ole testitud loomade peal

KLIENDI ÜLEVAADE

2 arvustust tootele Sügavniisutav Turba Dušikreem Oliiviõliga

  1. Mari-Liis

    Mul on hästi kuiv nahk, mis praktiliselt tolmab. Dušikreem on mu naha kuivust nii palju vähendanud. Minu uus lemmik, ostan kindlasti veel.

  2. helen

    Mis mõttes ei ole peale dušši all käimist vaja kreemi kasutada???
    Just täpselt selline oli minu esimene reaktsioon tootekirjeldust lugedes, aga tuleb välja, et täpselt nii ongi! Täiesti uskumatu, kui mõnusalt siledaks ja pehmeks see duššikreem naha teeb. Erinevalt tavalistest geelidest on ta koostiselt toekam ja ei vahuta nii palju, aga tulemuseks on tõeline VAU efekt.
    Tegin suure vea ja lasin elukaaslasel ka proovida, ja nüüd on jama majas, sest tema ka ühtegi teist toodet enam kasutada ei taha. 😀 Juba mitmes pudel läheb. Kallis AESTI, palun pange see toode ka suuremasse pudelisse, et jätkuks tervele perele ja pikemaks ajaks 🙂

Lisa arvustus

KKK

Kas see on lastele ohutu kasutada?
Dušikreem on lastele täiesti ohutu kasutada, kuid tuleks vältida toote silma sattumist.
Kas dušikreem on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks?
Dušikreemi on väga hea kasutada igapäevaselt, nii hoiad oma naha koguaeg niisutatuna.
Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.