Alates 30€ tasuta tarne!

Üldtingimused

ÜLDTINGIMUSED

 

Müügitingimused kehtivad veebipoe ja veebilehe www.aesti.ee kasutajate (edaspidi Klient) ja  Aesti Skincare OÜ registrikood 12767764, asukoht Vaarika tn 1-13, Tallinn, Harjumaa, 10614 (edaspidi Müüja) vahel.

MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad kõigile isikutele, kes sooritavad tehingu Müüja veebipoest ning seeläbi sooritavad tehingu ostukeskkonna omaniku Aesti Skincare OÜ-ga.

Müüja tegevus on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Müüja veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba

kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Kliendi asukohast ning kättetoimetamise viisist. Müüja veebipoest on võimalik kaupa tellida Eesti piires.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse Kliendile tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Müüja veebipoes vahetult kauba juures.

Müüja veebipoes toimub arveldamine eurodes.

Müüja veebipoes on võimalik tasuda kauba eest makselinkide teel: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. Panglinke pakub Maksekeskus AS.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Tellimuse vormistamine

Valige toode, mida soovite osta. Kui soovite toodet lisada ostukorvi, vajutage lingile “Lisa ostukorvi”. Oma ostukorvi sisu saate vaadata vajutades ostukorvi ikoonile e-poe üleval paremas nurgas.

Kui soovite kasutada sooduskoodi, siis saate seda ostukorvis kasutada kirjutades sooduskoodi vastavasse kasti ja vajutades nupule “Kasuta sooduskoodi”.

Kontrollige, et kõik soovitud tooted oleksid ostukorvi nimekirjas.

Täitke kontaktivormil kõik punase tärniga tähistatud lahtrid. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

Enne tellimuse esitamist on kohustuslik märkida ära, et olete lugenud ja nõustute meiepoolsete müügi- ja privaatsustingimustega.

Transpordimeetod saate valida ostu vormistamise lehel.

Valige rippmenüüst Teile sobiv kohaletoimetamise viis ning maksemeetod.

Vajutades lingile “Esita tellimus” suunatakse Teid enda poolt valitud pangalingi teel maksekeskkonda, kus saate tellimuse eest tasuda. Kui olete makse internetipangas sooritanud, siis vajutage kindlasti lingile “Tagasi kaupmehe juurde”. Nii saame kiirelt teada, et olete makse sooritanud.

Kui oleme Teie tellimuse kätte saanud, siis saadame Teile kinnituse selle kohta e-posti aadressile. Kui tekib vajadus täpsustada tellimust, siis võetakse Teiega ühendust e-posti või telefoni teel.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Veebipoest ostetud kaup toimetatakse kohale Eesti piires.

Kauba saatmiskulud kannab Klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Klient valib endale sobiva kohaletoimetamise viisi enne maksmist.

Müüja postitab ise kauba kliendi poolt valitud viisil soovitud asukohta.

Kaup pannakse teele pärast Kliendi tellimuse saabumist tööpäevadel kuni kella 14:00ni. Nädalavahetus tellitud kaup pannakse teele järgmisel  tööpäeval.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Kliendi määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Veebipoest tellitud kaup toimetatakse kohale Omniva pakiautomaadi, Smartposti pakiautomaadi või DHL pakiautomaadi kaudu.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.

Tagastatav toode peab olema puudusteta, suletud originaalpakendis ja kasutamata. Avatud pakendiga, eemaldatud etiketiga või kasutamistunnustega tooteid ei ole võimalik tagastada.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@aesti.ee hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb

asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et

ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Müüja tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14

päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Kliendi lepingu alusel saadud tasud.

Müüja võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja

tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Müüjal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Kliendilt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Müüja vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 60 päeva jooksul Müüja poole, saates e-kirja aadressile info@aesti.ee.

Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab, asendab Müüja puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Müüja Kliendile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Müüja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsete andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Müüja vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 14 päeva jooksul.

ANDMETE TÖÖTLEMINE JA OTSETURUNDUS

Müüja andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

Lepingu tingimustega nõustudes annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Müüjale enda isikuandmete töötlemiseks.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Müüja kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili

aadress) tellimuse töötlemiseks, ostjale saatmiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Müüja säilitab Kliendi arveldusarve numbri Kliendile maksete tagastamiseks.

Müüja veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldaks veebipoe teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Müüja edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada

kaupa.

Müüja töötleb isikuandmeid Kliendiga sõlmitud lepingu alusel ja nõusolekul. Kliendil on õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-kirja teel info@aesti.ee.

Kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed ära, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kliendikonto sulgemiseks ja isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-kirja teel info@aesti.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Müüja saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui

Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada

oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes

sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Isikuandmete kaitse

 

 

Müüja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid Kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs Kliendi isikuandmete töötlemiseks ja muutmiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Isikuandmeid hoitakse veebimajutus.ee serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriikide või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja, Müüja edastab kauba kohaletoimetamiseks vajalikud isikuandmed kliendi poolt valitud teenusepakkujale. Volitatud töötlejateks on Eesti Post AS, Itella Estonia OÜ ja DHL Estonia AS.

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab isikuandmetega tutvuda klienditoe vahendusel.

Küpsised

 

Müüja kasutab oma veebilehel informatsiooni kogumiseks küpsiste tehnoloogiat. Veebilehte kasutades nõustub Klient sellega, et Müüja kasutab küpsiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui Kliendil on Müüja osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@aesti.ee.

Veebipoodi kasutamisega kinnitate, et olete tingimustest aru saanud ja nõustute tingimustega. 

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.