Alates 30€ tasuta tarne!

Lammasmäe Turbaparvesauna pakett koos majutusega Jäägri saunas kuni 7-le inimesele

485,00

Categories ,

Turbaparvesauna pakett sisaldab:

  • turbaparvesauna kasutust ajalise piiranguta
  • turbamaski
  • saunarätikuid

Elamuse kasutamiseks ja broneerimiseks võtke palun ühendust Lammasmäega, telefonil +372 50 13 397 või  info@lammasmae.ee.
Broneerimiseks kasutage tellimusenumbrit, mis saadetakse teile peale edukat ostusooritamist.

Lääne-Virumaal asuv Lammasmäe puhkekeskus pakub ainulaadset võimalust, nautida maailma esimest turbaplokkidest ehitatud turbasauna. Saun ujub Kunda jõel ning seda on võimalik Lammasmäe puhkekeskuse piirides jõel liigutada. Sauna pääsemiseks tuleb kõndida mööda turbaplaatidega kaetud pontoone, mis omajagu kõiguvad ja tekitavad soos kõndimise tunde.

Turbasaunas on võimalik nautida ehtsat loodusega kontakti. Istumise alla pannakse turbaplaadid. Saunas on võimalik osa saada mitmetest turbaprotseduuridest: maskidest, kehamähistest, isegi pesemiseks saab kasutada turbašampooni.

Turbaprosetuuride ajaks köetakse saun 60 kraadi juurde, sel temperatuuril toimib turvas kõige paremini. Niiskunud sauna seinad ja lagi annavad lõõgastava turba aroomi tervesse sauna. Ka turbast pressitud istumisalusestki saab saunas turbaravi osa. Tegu on tõeliselt elamusega kõikidele meeltele!

 

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.