Alates 30€ tasuta tarne!

Janne blogi – Turba näomaski arvustus

Noorukina olin hädas probleemse nahaga, aknet esines nii seljal, õlavartel kui ka näol. Katsetasin erinevaid aknevastaseid apteegi- kui ka ilusalongide nö professionaalseid sarju ning kulutasin tuhandeid kroone ravikosmeetiku teenuse kasutamisele. Lõpuks sain aknele leevendust tol ajal noorte seas ühest populaarsemast rasestumisvastasest vahendist – antibeebipillidest. Esimesed väljakirjutatud beebipillid oli väga kanged ja nende toime ilmnes üsna ruttu. Olin nii õnnelik, et lõpuks ometi sain lahti sellest õudsest aknest. 

 

Pea 10 aastat hiljem jõudis kätte aeg pereplaneerimiseks ja lõpetasin antibeebipillide kasutamise. Akne õnneks endisel kujul tagasi ei tulnud, aga seda siiski esines. Raseduste ja imetamiste ajal muutus naha seisukord paremaks.

 

Aga nüüd, aasta aega peale teise lapse imetamise lõpetamist on näonaha olukord taas halvem. Eriti rasuseks ja punniliseks muutub näonahk korra kuus, nädala jooksul enne kuupuhastust. Ilmselt on asi hormoonides ja/või toitumises, kuid nüüd, targemana ma hetkel keeldun igasugustest hormonaalsetest ravimeetoditest. Ka oma toidulauda päris kardinaalselt muuta (välistada piimatooted, jahutooted, magus jne) ma lihtsalt ei suuda, sest lapsed peavad ju toituma mitmekülgselt ning kõigile erinevaid toite ma igapäevaselt valmistada ei jõua. 

 

Eelnevast tulenevalt püüan nahaprobleemile leida leevendust looduslikest toidulisanditest ja vitamiinidest ning paraku ka mõnest keemiat sisaldavat aknelisele nahale suunatud nahahooldustootest. Loomulikult oleksin hoopis õnnelikum, kui saaksin abi toodetest, mis oleksid puhtad ja kasutamisel ei ohustaks minu organismi. Seetõttu olin väga elevil, kui tekkis võimalus proovida Aesti turba näomaski, mis sisaldab sügavpuhastava ja põletikuvastase toimega balneoloogilist turvast.

Aesti Tuba Näomask

Esimest korda kasutasin näomaski just sellel kõige hullemal perioodil kuus, et näha, kas see tegelikult ka toimib. Kandsin maski peale vastavalt soovitusele ehk üsnagi paksult ja üle terve näo. Kuna maski tekstuur on õrnalt teraline, tekkis kohe tahtmine seda koorijana kasutada, aga ma esimesel korral siiski ei julgenud hõõruda, et nahka mitte liialt traumeerida. Maski hoidsin peal ca 6-7 minutit, kuni tundsin õrna kipitust. Maski mahapesemine oli veidi aeganõudev, olin seda pannud juustepiirile liiga lähedale ja seetõttu sain lõpuks juukseid ka pesta. Maskijärgselt oli nahk veidi punane ja mõnda aega natukene õhetas, täpselt nii nagu oli kirjas kasutusjuhendis. Tulemus oli aga mõnus – nahk oli siledam, niisutatud, ei mingit pingultunnet ning rasust ei olnud jälgegi. 

 

Järgmistel kordadel pikendasin järk-järgult maski pealhoidmise aega ning proovisin ära ka koorimise. Loomulikult ei anna mask koorija efekti, aga värskust annab küll.

 

Lisaks sellele, et mask täidab igati oma ülesannet, on minu silmis suurimaks plussiks selle lühike toimeaeg – maksimaalselt 10 minutiga on näonahk rasuvaba, siledam ja niisutatud. Ideaalne ilutoode mulle kui väikeste laste emale, aga loomulikult ka teistele, kellel vaba aega napib.

Aesti Turba Näomask on saadaval Aesti e-poes! 

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.