Alates 30€ tasuta tarne!

JANNE BLOGI: INTERVJUU

Meil on suurim rõõm tuvustada sulle Jannet ja tema perekonda. Peagi hakkad just nende kirjutatud blogi nägema siin samas. Janne ja tema armas pere hakkavad jagama oma emotsioone ja muljeid Aesti toodete kohta. Janne blogi teeb eriti huvitavaks just see, et tema ja tema pere kokkupuude Aesti toodetega on varasemalt olnud väga minimaalne.

Enne huvitavaid lugusid, emotsioone ja arvamusi, saame Janne ja tema perega lähemalt tuttavaks.

 

 Janne, räägi natukene endast ja oma perest.

Hiljuti kuulsin ütlust, et kui armastad kõike, mis sul olemas on, ongi see puhas õnn.

Eelnevast tulenevalt defineeringi ennast 32-aastase õnneliku naisena, kellel on armastav ja alati toetav abikaasa ning kaks aktiivset toredat tütart. Vanem tüdruk on 4-aastane ja noorem 2-aastane ning hetkel olengi veel lapsehoolduspuhkusel ja naudin võimalust näha igapäevaselt laste kasvamist ja arenemist.

 

Millega te  perega vabal ajal tegelete? Milline on teie elustiil?

Kuna olen lastega kodune, siis oleks vaba aega justkui palju, aga tegelikkuses kulub tööpäeviti peaaegu kogu minu aeg kodu ja väikese murulapikese korrashoidmisele, toidu valmistamisele ja lastega tegelemisele. Viimane ei ole õnneks praegu väga keeruline, sest ilmad on ilusad ja soojad ning lastele väga meeldib õues mängida.

Õhtuti ja nädalavahetustel on meil võimalik kogu perega koos olla ja seda aega sisustame reeglina aktiivselt, et nii lastele kui ka endile vaheldust pakkuda – teeme perega väikeseid väljasõite, veedame aega ühe või teise vanemate juures, kus lastel on ruumi ringi joosta ja looduses viibida, kohtume sõpradega jms. Lisaks püüame nüüd abikaasaga tasapisi ka spordipisikust taasnakatuda (väikeste laste kõrvalt jäi enda füüsise eest hoolitsemine kuidagi soiku) ja paar-kolm korda nädalas rulluisutamas, jooksmas või rattaga sõitmas käia. Võimalusel veedame kvaliteetaega ka ainult kahekesi.

Ja kui eelnevast peaks veel vaba aega üle jääma, siis tegelen oma hobiga, käsitööga – heegeldan vaipasid ja valmistan paberist tordi- ja peokaunistusi.

 

Kuidas avastasite enda jaoks looduskosmeetika?

Olles jäänud oma esimese lapse ootele, tundus ainuõige teha tervislikke valikuid, et lootest areneks terve ja tugev beebi. Esmalt alustasime väikeste sammudega (nt esimesel trimestril ei värvinud juukseid, edaspidi valisin kergvärvi) ja peamiselt keskendusime tervislikuma ja puhtama toidu söömisele. Mõne aja möödudes valisime poelettidelt endale dušigeeli, mis ei sisaldaks vähemalt parabeene, SLS-i jms. Suuremaid muutusi meie valikutes nagu ei toimunudki.

Esimese lapse sünd pani meid rohkem uurima just lastele suunatud looduskosmeetika kohta, sest pisikest vaevas dermatiit ja kes meist tahaks lapse kehale määrida kreemi, mis sisaldab kemikaale, antibiootikumi vms.

Aasta tagasi avastati minu isal vähk ja see pani mõtlema ka enda tervisele ja heaolule. Sellest ajast alates püüame süüa suuremal määral puhtamat toitu ja võimalusel ka endale (mitte ainult lastele) lubada looduslikke tooteid. Selge on see, et juba puhtalt materiaalsetel põhjustel ei ole meil võimalik minna üle täiesti mahetoidule ja looduskosmeetikale, aga anname oma parima…

 

Mis on teie jaoks looduskosmeetikas oluline?

Lühike vastus: kõige olulisem on loomulikult toodete puhtus ja ohutus tervisele.

 

Milliseid looduskosmeetika tooteid olete siiani kasutanud? Mida loodate enda jaoks veel avastada?

Laste puhul on meil suurem enamus tooteid valitud teadlikult puhtamad või suisa looduskosmeetikast, alates dušigeelist ja lõpetades päikesekaitsekreemiga. Meie abikaasaga alles otsime neid õigeid (loe: sobivaid ja efektiivseid) tooteid. Oleme katsetanud erinevate tootjate kreeme, kehakoorijaid, dušigeele, šampoone, habeme hooldustooteid jms. Loodame peagi leida ennekõike tooted, mis just meile sobiksid ja aitaksid leevendada meid vaevavaid muresid. Eriti tore oleks, kui need tooted oleksid Eesti tootjate valikust.

 

Kuidas jõudsite Aesti toodeteni?

Pool aastat peale imetamise lõpetamist muutusid mu juuksed väga õhukeseks ja läksid kiiresti rasuseks, pidin pead pesema põhimõtteliselt igapäevaselt. Pidevalt mustad juuksed ei mõju just enesehinnangule kuigi hästi ja pidev pesemine muutus tüütuks, mistõttu hakkasin internetist otsima abi. Leidsin artikli turba kasulikkusest juustele ja otsustasin prooviks tellida nii Aesti šampooni kui ka palsami. Tundub, et oli hea ost!

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.