Alates 30€ tasuta tarne!

Janne blogi: Arvustus – Sügavpuhastav Turbašampoon Argaaniaõliga + Niisutav Turbapalsam Oliiviõliga

Tavaliselt raseduse ajal juuksekasv kiireneb ja juuksed muutuvad paksemaks – nii ka minul. Aga… pool aastat peale imetamise lõpetamist muutusid juuksed väga õhukeseks, peadligi hoidvateks ja läksid kiiresti rasuseks, pidin pead pesema põhimõtteliselt igapäevaselt. Pidevalt mustad juuksed ei mõju just enesehinnangule kuigi hästi ja pidev pesemine muutus tüütuks, mistõttu hakkasin internetist otsima abi.

 

Olles lugenud turba kasulikkusest juustele, jõudsin guugeldades looduskosmeetikatootja Aestini, kes kasutab oma toodetes puhast Eesti turvast. Nende tootevalikuga tutvudes sattusin vaimustusse kõikidest toodetest, aga sain endale lubada paari-kolme toodet ning minu esimeseks valikuks olid turbašampoon argaaniaõliga, niisutav turbapalsam oliiviõliga ja dušikreem.

 

Esimese positiivse emotsiooni sain juba paki avamisel – tooted näevad välja veel ilusamad kui piltidel. Toodete pakendid ja etiketid on harmoonilises värvigammas ning seejuures on toodetel olev raba kujutis nii armas ja südamelähedane. Eelnevast olulisem on muidugi toote sisu ise ning selle toime, aga ka selles ei pidanud ma pettuma, juba esimesel kasutuskorral oli näha tulemust.

 

Erinevalt paljudest teistest looduslikest šampoonidest ei jäta turbašampoon juukseid pesemisjärgselt kahuseks ja nö takuseks. Peale niisutava turbapalsami kasutamist on juuksed pehmed ja ka märjana täiesti läbikammitavad. Isiklikult minu jaoks on suurimaks plussiks muidugi asjaolu, et juuksed püsivad kauem puhtad. Kui seni pidin juukseid pesema ikka igapäevaselt, siis nüüd pesen paari, vahel isegi kolme päeva tagant sõltuvalt ilmast ja minu tegevustest (sportimine, mütsi kandmine jms). Suured muutused ei sünni üleöö, mistõttu loodan salamisi, et šampooni ja palsami pikema kasutusperioodi vältel see positiivne efekt on isegi suurem või vähemalt jääb samal määral püsima.

 

Kuna Aesti turbašampoon on niivõrd puhas toode, hakkasime julgelt ka laste juukseid sellega pesema. Laste juukseid peseme korra nädala või kahe jooksul ning kuna nende juuksed on veel rikkumata ja püsivad kaua puhtad, siis ega mingit erilist muutust näha ei ole. Küll aga on veidi niisutavat efekti näha meie noorima, 2-aastase lapse peanahal, kellel on veel nö beebikõõma. Tal on olnud sünnist saati pikad juuksed ja beebikõõma tekkimisel ei olnud meil tahtmist õliga mäkerdada ega ka soovi apteegist saadavaid beebikõõma eemaldavaid pesuvahendeid järjepidevalt kasutada. Nüüd, pestes pead turbašampooniga, jääb seda beebikõõma ikka igakord vähemaks ja neid kõõmatükikesi tuleb peast suuremal määral, kui mõne teise tavalise šampooniga pestes. Usun, et varsti on ka beebikõõm meie peres möödanik.

 

 

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.