Alates 30€ tasuta tarne!

Janne blogi: Arvustus – Sügavniisutav Turba Dušikreem Argaania- ja Oliiviõliga

Tehes oma esimest Aesti tellimust, valisin lisaks turbašampoonile ja palsamile ka turba dušikreemi, millele mul erilisi ootusi ei olnud. Soovisin endale vaid puhtamat ja looduslikumat pesuvahendit. Pean aga nentima, et dušikreem täitis minu soovi ja enamgi veel.

 

Minu nahk on käsivartel ja jalgadel pigem kuivemapoolne ning peale pesus käimist tundsin sageli just jalgade kihelus- ja sügelustunnet ning alati oli vajadus nii käsi kui ka jalgu kreemitada. Olles aga mõnda aega kasutanud turba dušikreemi, pesujärgne sügelustunne kadus ja isegi kreemitada ei olnud enam vaja. Esialgu arvasin, et ilmselt kokkusattumus ja asi võis ehk olla kütteperioodi lõppemises, sest keskküte ju kuivatab õhku ja seeläbi ka nahka. Aga peagi hakkas turba dušikreem otsakorrale saama ja võtsin vahepeal prooviks kasutusele ühe teise Eesti tootja loodusliku dušigeeli – duši alt tulles jalad taas sügelevad ja saan jälle ennast igal õhtul kreemitada. Tüütu!

 

Lisaks tuli välja, et ma ei olnud ainukene, kellele see dušikreem meeldima hakkas. Pudel tühjenes niivõrd kiiresti, sest dušikreemi oli salamisi kasutama hakanud ka abikaasa, kellel tekivad kehale vahel karedad laigukesed, mis arstide sõnul on psoriaasi kergem vorm. Turba dušikreemi niisutav toime vähendab tal tekkivat löövet ning abikaasa arvates on igati positiivne saada pesuvahendist muuhulgas ka leevendust oma murele.

 

No ja, kui juba emme-issi kasutavad sellist toredat tumepruuni pesuvahendit, siis on muidugi ka lastel just seda sama dušikreemi vaja nuustikule doseerida. Kuna ka laste nahk on pigem kuivavõitu ja lööbed kerged tulema, siis on dušikreemi niisutava toime avaldumine laste nahal vägagi tervitatav ning loomulikult me kätt ette ei pane ega keela neil turba dušikreemi kasutamast nii palju kui vaid soovivad.

 

Sedasi me kogu perega turba dušikreemi kasutusele võtsimegi ning tootest, millele mul ei olnud ootusi, sai kogu meie pere suur lemmik.

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.