Alates 30€ tasuta tarne!

Niisutav Turbapalsam Argaania- ja Oliiviõliga

16,95

250ml
1l hind 63.96€
Tootekood: 4744132010303 Tootekategooriad: , , ,

Looduslik rabaturba palsam kannab endas Eesti puhta looduse rikkalikku toimet. Toitev ja niisutav palsam muudab Sinu juuksed pehmeks, tugevaks ning kergesti kammitavaks. Tulemuseks on looduslikul teel saadud terved ja säravad juuksed.

Parima maksimaalse tulemuse saavutamiseks kasuta koos Aesti loodusliku turbašampooniga.

Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele
Ärritusvaba, sobib kasutamiseks ka kõige tundlikumal nahal
Koosneb vaid looduslikest komponentidest
Ei sisalda sulfaate, parabeene, värv- ega säilitusaineid
Ei ole testitud loomade peal”

KLIENDI ÜLEVAADE

1 arvustus tootele Niisutav Turbapalsam Argaania- ja Oliiviõliga

  1. Mai

    Palsam, mis teeb kõike, mida lubatakse! Juuksed on pehmed, siledad ja läikivad! Supertoode!

Lisa arvustus

KKK

Kas toodet pikema aja jooksul kasutades võin näha ka pikaajalisi muutusi?
Kindlasti. Niisutav turbapalsam sisaldab argaaniaõli, mis muudavad su juuksed pehmeks. Lisaks on palsamis olevas turbas väga suures koguses mineraalaineid, mis regulaarselt kasutades täidavad juuksekasvad kõige vajalikuga, et juuksed saaksid olla toidetud ja tugevad.
Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.