Alates 30€ tasuta tarne!

Sügavpuhastav Turbašampoon Argaaniaõliga

15,99

250ml
1l hind 59.96€
Tootekood: 4744132010075 Tootekategooriad: , ,

Looduslik Eesti filtreeritud terviseturba šampoon sisaldab bioaktiivseid aineid ja mineraale, mis puhastavad ja toidavad juuksejuuri sügavuti. Tulemuseks on tugevamad ja elujõulisemad juuksed. Šampoonis sisalduv argaaniaõli aitab siluda katkiseid juukseotsi muutes juuksed peale pesu siidiselt pehmeks.

Parima maksimaalse tulemuse saavutamiseks kasuta koos Aesti niisutava turbapalsamiga.

 • Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele
 • Ärritusvaba, sobib kasutamiseks ka kõige tundlikumal nahal
 • Toode sisaldab looduslikke komponente
 • Ei sisalda sulfaate, parabeene ega värvaineid
 • Ei ole testitud loomade peal

KLIENDI ÜLEVAADE

3 arvustust tootele Sügavpuhastav Turbašampoon Argaaniaõliga

 1. Veronika

  Vastab kõigile kolmele punktile, mis tooteinfos välja toodud: sügavpuhastab – juuksed püsivad tõesti kauem puhtad, ei pea nii tihti pesema; stimuleerib juuksekasvu – juuksed kasvavad mul aastas 15 cm (kui mitte rohkem) ja seda ka rinnaga toitmise ajal; kohevad siidised juuksed – siidised on tõesti pärast pesu. Küll aga vajavad minu juuksed lisaniisutuseks maski/palsamit.

 2. Kristiina

  Huvitav uus toode Eesti tootjatelt. Kuna olen ise suur eesti toodete austaja ning ka Vestige Verdant tooteid kasutan igapäevaselt, siis proovisin ka selle šampooni ära. Esmalt kartsin, et lõhn võib olla turbalik aga hoopis väga mõnusalt mahe ja mõnus! Šampoon ei vahutanud väga palju, aga öeldaksegi, et vaht ju ei pese. Juukseid jäid väga mõnusalt pehmed ning peale pesu oli tunne, nagu oleks kohe paksemad ja kohevamad. Esmamulje väga hea!

 3. Kirsika

  Täitsa hea šampoon, juuksed said puhtaks, jäid pehmed ja siledad. Ostaksin veel.

Lisa arvustus

KKK

Kas Aesti Šampooni sobib kasutada ka blondidel juustel?
Aesti Šampoon sobib väga hästi blondidele juustele. Hoolimata šampooni pruunikast värvusest, ei muuda see kuidagi Teie enda juuste tooni.
Kas šampoon on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks?
Aesti Šampooni võib julgelt kasutada igapäevaselt.
Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.