Alates 30€ tasuta tarne!

Kevadine Pai kinkekomplekt: juuksekasvu turbašampoon biotiiniga + niisutav turbapalsam

29,90

Juuksekasvu kinkekomplekt!

Meie klientide lemmiktooted nüüd rõõmsas kevadises kinkepakendis.

Juuksekasvu turbašampoon biotiiniga ja niisutav turbapalsam argaania- ja oliiviõliga juuksekasvu kinkekomplekt annab sulle tihedad ja tervislikult säravad juuksed.

Šampoon sisaldab ainulaadset terapeutilist turvast, mis on tuntud oma rikkalike bioaktiivsete ainete ja mineraalide poolest. Turvas puhastab ja toidab juuksejuuri sügavuti, kaitstes neid väliste keskkonnamõjude eest.

Šampoonis sisalduv biotiin kiirendab juuste kasvu, toites peanahka ja juuksejuuri pidurdab juuste murdumist ja väljalangemist.

Niisutav rabaturba palsam kannab endas Eesti puhta looduse rikkalikku toimet. Argaania- ja oliiviõliga rikastatud toitev ja niisutav palsam muudab sinu juuksed pehmeks, tugevaks ning kergesti kammitavaks.

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.