Alates 30€ tasuta tarne!

3 in 1 MEESTELE – šampoon, palsam ja dušikreem

11,95

Üks toode, kolm funktsiooni – säästa aega ja ruumi oma vannitoas, säilitades samal ajal parima võimaliku hoolduse.

 

Nii hea, et seda tahaks iga naine, kuid mõeldud siiski meestele!

Meeste UUS parim sõber

See 3 in 1 multitasker on lihtne ja hädavajalik toode iga mehe hooldusrutiinis.  Ainulaadne terapeutiline rabaturvas puhastab ja toidab sügavalt peanahka, juukseid ja keha.

Terviklik hooldus meestele

Aesti 3 in 1 meestele – šampoon, palsam ja dušikreem pakub terviklikku lahendust igapäevaseks keha-, juukse- ja peanahahoolduseks. See on loodud meestele, kes hindavad kvaliteeti ja mugavust. Unikaalne koostis, mis sisaldab terapeutilist rabaturvast, puhastab sügavuti, samal ajal toites ja niisutades.

Looduslik ja ohutu valik

Vaba sulfaatidest, parabeenidest ja kahjulikest kemikaalidest, muutes selle ohutuks igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Rikastatud oliiviõliga, mis tagab naha ja juuste sügava niisutuse, jättes need siidiselt pehmeks ja säravaks.

 

Selle looduslik koostis tagab, et toode mitte ainult ei puhasta ja niisuta, vaid ka kaitseb ja toidab nahka ja juukseid, jättes need loomulikult puhtaks, siidiselt pehmeks ja säravaks

Mugavus ja efektiivsus

Aesti 3 in 1 meestele on ideaalne valik kiire elutempoga meestele, pakkudes lihtsat, kuid tõhusat lahendust igapäevaseks hoolduseks. Üks toode, kolm funktsiooni – säästa aega ja ruumi oma vannitoas, säilitades samal ajal parima võimaliku hoolduse

Tänu sellele koostisosade kombinatsioonile on Aesti 3 in 1 meestele mitte ainult mugav, vaid ka äärmiselt tõhus viis igapäevaseks isiklikuks hoolduseks, tagades, et sa saad parima võimaliku tulemuse minimaalse vaevaga.

Sobib kõikidele nahatüüpidele igapäevaseks kasutamiseks

 

 

Anne&Stiil ilulemmik 2024 “Parim meestetoode”

Anne & Stiili Ilulemmik on märgis, mis juhatab iluhuvilisi läbi toodete lõputu mere, aidates teha teadlikke ja kindlaid valikuid. Ilulemmiku tiitel antakse ainult nendele toodetele, mis on läbinud põhjaliku testimise ja on žürii poolt kõrgelt hinnatud.

Vaata lisaks: “Anne&Stiil Ilulemmik 2024, “Meeste Lemmikud”

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.