Previous slide
Next slide

Kiire tarne

Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 15:00 on eeldatav kättesaamisaeg järgmise päeval. Reedel peale 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

KESKKONNASÕBRALIK ILU & ELUSTIIL

Loodusest hoolimine on meie elustiil. Oleme viinud kõikidel toodete pakendid võimalikult minimaalseks. Lisaks otsime pidevalt võimalusi muuta oma pakendid veelgi loodussõbralikumaks. Meie jaoks on väga oluline muuta oma jalajälg võimalikult väikseks!

LÄBIMÕELDUD TEHNOLOOGIA

Turba kvaliteedi veelgi parendamiseks on Aesti meeskond välja töötanud filtreerimistehnoloogia, mille tulemusel on turba keemilises koostises varem saavutamata puhtusaste ja mis võimaldab meil pakkuda tooteid, mis sisaldavad 100% puhast ja rikkalikku looduslikku ressurss, mis tagab nähtavate tulemuste nahal pärast iga kasutamist.

PÄRIS ILU

Toodete tõeliste omaduste kuvamine on meile oluline. Oma turunduslikes tegevustes kasutame ainult enda või oma klientide pilte, kommentaare ja kogemusi.

ANNAME TAGASI

Elame kogukonna tegemistele alati meeleldi kaasa. Oleme andnud oma panuse erinevatele väiksetele kogukonnale oluliste ürituste korraldamisel. Ostes Aesti tooteid toetad ka sina kogukonda!

LIHTNE TAGASTAMINE

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus. Tagastada on võimalik avamata tooteid. Küsi meilt testri saamise võimaluse kohta enne ostu sooritamist, nii säästad keskkonda!

Mida ütlevad meie head kliendid!

MEIE EDASIMÜÜJAD

VÄÄRTUSED

Eesti turbast ilutooted – Looduse kingitus sinu nahale ja juustele!

Looduslikult puhtad ja kasulikud nii nagu üks raba oma olemuselt ise on.