Alates 30€ tasuta tarne!

Wagenküll Lossispaa Pakett turbavanniga kahele saabumisega P-N

119,00

Categories ,

Tuba Pargimajas saabumisega P-N

Elamuse kasutamiseks ja broneerimiseks võtke palun ühendust Wagenküll Lossispaaga, telefonil +372 766 6390 või info@wagenkull.ee

Valgamaal asuv Taagepera lossikompleks on unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub juugendistiilis loss, a’ la carte restoran, luksuslik lossispa, 1930ndate stiilis hotell, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalused. Wagenküll on kiirustamata puhkuse mõtteviis.

Wagenküll Lossispa suurepärast lõõgastavate hoolistuste seas on ka organismi sügavuti soojendav, keha tervendav ja hingele kergust pakkuv Turbavann. Turbas sisaldab magneesium ja mineraalid aitavad leevendada lihaspingeid ja krampe. Lisaks aitab turvas reguleerida hormoone ja aju aktiivsuse taset. Tänu nendele omadustele mõjub turvas kesknärvisüsteemile rahustavalt ja aitab alandada stressi hormooni. Turbavanni saab nautida nii üksi kui ka mitmekesi. See on kogemus, mille sarnast teist ei ole ja millest on oht sõltuvusse jääda!

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.