Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

Доставка

Приобретенный в интернет-магазине товар доставляется в пределах Эстонии.

 

Расходы по пересылке товара несет Клиент, а соответствующая информация о цене отображается рядом с описанием способа доставки.

 

Клиент выбирает удобный ему способ доставки до оплаты.

 

Продавец сам отправляет товар по выбранному Клиентом месту назначения.

 

Товар отправляется по рабочим дням, до 14.00, после поступления заказа от Клиента. Товар, который заказан на выходных, отправляется на следующий рабочий день.

 

Отправления в пределах Эстонии обычно прибывают в указанное Клиентом место назначения в течение 2–5 рабочих дней с момента вступления в силу договора купли-продажи.

 

Заказанный в интернет-магазине товар доставляется через посылочные автоматы Omniva, Smartpost или DHL.

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.