Alates 30€ tasuta tarne!

AESTI NIME LUGU

Mida „AESTI“ tähendab? “AESTI” nimi pärineb Rooma ajaloolase Tacituse avaldatud teosest “Germania”, milles ta kirjeldas selle nimega Läänemere idaranda asustanud rahvaid, eeskätt eestlasi. Ühe versiooni järgi pärineb nimi germaanlastelt ja tähendab aistan “austama”. Leidsime, et Eesti algupärane nimi sobib hästi meie auväärse looduslikku maavara terviseturbast valmistatud ilutoodete nimeks.

KODUMAINE TURBATOODETE BRÄND AESTI VIIS ILUSÕBRAD RAPPA

Päikeselisel reedel pandi Kakerdaja rabas jalga räätsad ning rännati suurte laugaste vahel, pandi end proovile älvete ületamisel, tutvuti rabataimede ja turba tekkelooga. Kuna Aesti tooted on valmistatud puhtast kohalikust turbast, siis kõneldi ka erinevatest turbal põhinevatest ilutoodetest ning nende kasutamisest. Aesti on välja arendanud spetsiifilise tehnoloogia, mis võimaldab Eesti turvast filtreerida ning lõpptulemuseks on puhas […]

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.