Alates 30€ tasuta tarne!

7 Nippi! Särava näonaha tõeline saladus

Terve näonaha peamiseks tunnuseks on loomulikult selle sära. Sellised põhjused nagu unepuudus, stress, vanus ja isegi see, mida sööd, võib sinu näonaha jumet tugevalt mõjutada. Hea uudis on see, et saad kodus tuhmi ja väsinud naha muuta säravaks ja kaunilt kumavaks. Järgi neid lihtsaid asjatundlikke naha- ja meiginõuandeid, kuidas panna oma nägu loomulikult särama.

1. Puhasta näonahka regulaarselt ja põhjalikult!

Särava naha võti: puhasta oma näonahka põhjalikult, eemalda  sellelt mustus, rasu ja saasteosakesed, mis võivad poore ummistada ja jumet tuhmistada. Pese nägu hommikul ja õhtul, masseerides sõrmedega kergelt ringikujuliste liigutustega. Kasuta väikeses koguses näopuhastusvahendit ja puhastamisel liigu näo sisemusest väljapoole. 
Peale põhjalikku näopesu on hea kasutada Aesti puhastavat ja värskendavat rabatoonikut. 

2. Koori oma näonahka

Üks parimaid viise naha säravamaks muutmisel ja selle kuma suurendamiseks on regulaarne koorimine. Koorimine eemaldab nahalt surnud rakud, muutes näonaha siledamaks ja jume kaunimaks ning ühtlasemaks.

Üldiselt on soovitatav kasutada keemilist näokoorijat tundlikult ja kuival nahal üks kord nädalas, teistel nahatüüpidel kuni kolm korda nädalas. Füüsilist koorijat kaks kuni kolm korda nädalas. 

3. Niisuta näonahka regulaarselt

Ära kasuta näokreemi ainult aeg-ajalt või ainult siis, kui nahk tundub kuiv.  Dehüdreeritud nahk muudab jume tuhmiks ja isegi suurendab kortsude teket. Naha niiskustaseme taastamiseks kasuta näokreemi hommikul ja õhtul.
Uuringud näitavad, et näoveed ja -kreemid on üldiselt niisutavamad kui õlid, seerumid ja muud tooted. 

4. Kiire sära aitab taastada näomask!

Näomask on kiireim viis taastada naha sära. Enamikes näomaskides on tugevad ja efektiivsed komponendid, mis toidavad näonahka sügavuti ja annavad kohesed tulemused. Suurepärase näonahka elustava toimega on Aesti turba näomask. Näomask mõjub sügavuti, aktiveerib vereringet ja ühtlustab jumet. Samuti jõuab hapnik ja kõik vajalikud toitained naha rakkudeni tänu aktiveerunud vereringele.

5. Turguta oma nägu massaažiga

Massaažil on kordades rohkem kasutegureid, kui lihtsalt lihaste lõdvestamine. Igapäevane näo masseerimine suurendab naha vereringet ja muudab naha loomulikult erksaks.

6. Söö antioksüdantide rikkaid toite

Jah, see, mida sa sööd, võib mõjutada sinu naha sära. Söö viinamarju, marju ja pähkleid, nagu pekaanipähkel ja kreeka pähklid, mis on rikkad polüfenoolide, nagu ellaaghape ja resveratrool, poolest. Mitmed uuringud on seostanud seda tüüpi antioksüdante naharakkude kaitsmisega UV-kahjustuste, näiteks hüperpigmentatsiooni eest. Võta eesmärgiks tarbida mõnda neist igapäevaselt, näiteks hommikusöögi, salati või magustoitude juurde. Või miks mitte ka neid täiesti eraldi süüa mõne vahepalana.

7. Vesi, vesi ja veel kord vesi!

Ära unusta vana head H2O-d! Vee joomine on otseselt seotud naharakkude taastumisega. Tarbi magustamata jooke, nagu vesi ja tee, 8–10 klaasi päevas.

Jaga seda postitust

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS?

Mõtled mida oma lähedastele kinkida jõuludeks? Oleme kokku pannud listis kingiideedest, mis tooks Sinu lähedastele naeratused näole! Mõnus kinkekomplekt Aesti Juuuksekasvu Turbašampoon Biotiiniga + Niisutav

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.