Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

Клуб друзей

Добрые друзья помогут сделать так, чтобы Вы почувствовали себя чудесным и особенным человеком. Мы дарим своим друзьям заботу и нежность. Именно поэтому мы организовали своего рода клуб друзей.
Получайте вместе со своими покупками сюрпризы, промокоды, приглашения на спецмероприятия и замечательные полезные советы профессиональных косметологов.

Давайте дружить!

Вступайте в клуб друзей!

Так Вы будете в курсе самых лучших предложений и новейших средств. Конечно, мы всегда балуем своих друзей волшебными скидками!

СВОИМ ДРУЗЬЯМ МЫ ПРЕДЛАГАЕМ

Эксклюзивные советы по косметологии

Скидки в 15% на все товары

Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

Подарок к покупке

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.