Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

ИСТОРИЯ НАЗВАНИЯ AESTI

Что означает AESTI? AESTI – так древнеримский историк Тацит называл в своем сочинении «Германия» населявшие восточное побережье Балтийского моря народы, в первую очередь эстонцев. По одной из версий, это древнегерманское слово, и означает оно «поклоняться», «уважать». Мы подумали, что изначальное название Эстонии – это хорошее название для нашей достойной косметической продукции из натурального целебного торфа.

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

ИСТОРИЯ НАЗВАНИЯ AESTI

Что означает AESTI? AESTI – так древнеримский историк Тацит называл в своем сочинении «Германия» населявшие восточное побережье Балтийского моря народы, в первую очередь эстонцев. По

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.