Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

ПОДАРОЧНЫЙ КОМПЛЕКТ: ТОРФЯНОЙ ШАМПУНЬ ДЛЯ РОСТА ВОЛОС С БИОТИНОМ + УВЛАЖНЯЮЩИЙ ТОРФЯНОЙ БАЛЬЗАМ

29,95

Подарок твоим волосам. Торфяной шампунь для роста волос с биотином с увлажняющим торфяным бальзамом из оливкового масла делают волосы густыми и  придают им здоровый блеск. Шампунь содержит уникальный лечебный торф, известный своими богатыми биологически активными веществами и минералами. Торф глубоко очищает и питает корни волос, защищая их от внешних воздействий окружающей среды. Биотин препятствует ломкости и выпадению волос и ускоряет их рост, а также питает кожу головы и корни. Торфяной бальзам богат оздоровительным воздействием очень чистой Эстонской природы. Питательный и увлажняющий бальзам делает волосы мягкими, сильными и легко расчесываемыми.

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.