Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

ГЛУБОКО ОЧИЩАЮЩАЯ ТОРФЯНАЯ МАСКА ДЛЯ ЛИЦА

19,95

150ml
l hind 109,94€

Органическая маска для лица с обновленным составом ​​из редкого эстонского торфа, который встречается только в Северной Европе. Теперь торф фильтруется еще лучше, чтобы выявить его лучшие свойства. Чистый фильтрованный торф оказывает глубоко очищающее, заживляющее и омолаживающее действие на вашу кожу. У маски эффективное омолаживающее действие, разглаживающее морщины и активизирующее кровообращение кожи. Торфяная маска также эффективна при лечении прыщей, очищении кожи лица и заживлении микроран. Подходит для всех типов кожи. В результате кожа лица становится шелковистой, мягкой и здоровой.

Этот продукт не содержит синтетических ароматизаторов, парабенов, минеральных масел, силиконов, сульфатов, пропиленгликоля, фталатов, аллергенов и канцерогенов.

ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

FAQ

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.