Бесплатную доставку при стоимости покупки от 30 евро

Биоактивный тоник

12,90

Эстонский биоактивный болотный тоник очищает и освежает лицо. Одновременно тонизирует кожу лица, корректирует цвет и сужает поры. 100% натуральный, фильтрованный из глубокой нетронутой природы Эстонии. Содержит биоактивные минералы для ухода за кожей, характерные торфяной воде. Продукт подходит для использования утром и вечером, чтобы восстановить уровень pH кожи лица или освежить себя в течение дня. Болотный тоник в удобном флаконе с пульверизатором. Его легко наносить ваткой или разбрызгивая на лицо. Продукт не содержит аллергенов и добавок. Также подходит для чувствительной и проблемной кожи. Мудрость предков гласит, что болотная вода способна омолаживать кожу на 7 лет.

ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

FAQ

Projekti lühikirjeldus: Aesti Skincare OÜ tegeleb Eesti terviseturbast looduskosmeetika arendamise ja tootmisega. Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 14959,84 eurot.

Projekti lühikirjeldus: Arendusprojekti üldine eesmärk on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi eelduste loomise uuenduslike ja kõrgema lisandväärtusega toodete väljatöötamiseks ja turustamiseks nii sise- kui välisturgudel. Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Projekti tulemusena on valminud on spetsiifiliselt kosmeetikatööstuses kasutatava seadme eel- ja põhiprojekt, lisandunud uued tootegrupid, kasvanud ettevõtte konkurentsivõime ja ekspordipotentsiaal.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 13990,2 eurot.